אבחון אמינות

ניהול נכון של חברה מצריך בחירת עובדים איכותיים ואמינים  אשר יפעלו לצורך קידום האינטרסים של החברה. האבחון נועד לוודא כי אתם מעסיקים אנשים ישרים.
 ביצוע בדיקת אמינות על ידי חוקר פרטי מוסמך
צוות מאבחנים בחברתנו יסייע לכם בביצוע הבדיקה על מנת לוודא כי מדובר באדם ישר בחינת המועמדים לעבודה. המאבחן  יבצע את הבדיקה בצורה מקצועיות ומדויקת תוך שימוש בכלים מקצועיים העומדים לרשותו.

  מדוע ישנו צורך לבצע בדיקת אמינות למועמדים לפני הקבלה שלהם לעבודה?
כל בעל חברה מעוניין כי העסק שלו יניב רווחים. על מנת שזה יקרה, יש צורך בשיתוף פעולה של צוות העובדים. לעיתים ייתכן ולאחד העובדים יהיה מניע נסתר אשר עשוי לגרום נזק לחברה. לעיתים ארגון קולט עובד לא ישר אשר גורם נזקים רבים לארגון כגון גניבות, מעשה מרמה. 

 אבחון אמינות- המומחיות שלנו !

חברתנו הינה אחת החברות המובילות בתחום החקירות בכלל ובתחום בדיקת אמינות בפרט. אנו שוכרים את שירותיהם של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת להבטיח לכם שקט נפשי. כאשר מדובר על איתור עובדים חדשים לארגון, חשוב לנו להבהיר לכם כי יש על מי לסמוך- אנחנו מאפשרים לכם להסיר את כל הדאגות בנוגע לבחינת אמינותם של העובדים. 
לנו יש את הכלים המתקדמים ביותר לסייע לכם. בתור בעלים של חברה, אתם לא יכולים להסתכל על העובדים שלכם מנקודת מבט כוללת. לעומת זאת, חוקר פרטי יכול לבחון את הסיטואציה בהתאם לכלים אשר עומדים לרשותו.