מחלקת הדרכה

על מנת למנוע אובדנים וגניבות בארגון יש לדאוג להכשרה נכונה של העובדים בארגון. מטרת ההכשרה  היא ליצור מודעות לשמירה על הנהלים וכך למנוע אובדנים מיותרים. 
 לא פעם קרה מקרה בו עובדים סיכלו הונאות וגניבות בארגונים, ולכן יש  חשיבות רבה בהעברת הידע שצברנו לארגונים, זאת במטרה להכשיר את האנשים לזהות את מקור הגניבה.

 אלו חלק מהנושאים שאנו מעבירים לכם:

מניעת גניבות עובדים: עובדים הם חלק משמעותי מאד בארגון ולכן מנהלים נדרשים להיות עם היד על הדופק על מנת לזהות התנהגות אשר אינה אופיינת לציבור העובדים ואף מסכנת את הארגון.
מניעת גניבות לקוחות: במהלך היום לקוחות רבים נכנסים לארגון. מנהלים רבים אינם מצליחים לזהות לקוחות אשר חשודים בגניבה. לנו יש את הכלים לבחון לעומק את התנהגות הלקוחות במטרה למנוע את הגניבה הבאה.
אבטחת מידע:  באמצעות הכלים העומדים לרשותנו, אנחנו בוחנים את מערכות המידע השונות מפני הסיכונים החלים עליהם כיום, זאת במטרה להבטיח כי המידע אשר קיים בארגון יישמר ולא יעבור הלאה.  
סינון ומיון עובדים בהיבטי יושרה וטוהר המידות: ארגונים רבים מוצאים את עצמם נכשלים בתהליך קבלת עובדים לעבודה. אנו נבצע בדיקה מדויקת הכוללת סינון ומיון עובדים ונסייע לכם בהכוונה להצעיד את הפעילות העסקית שלכם צעד אחד קדימה ולהשקיע משאבים בבחירת עובדים מתאימים.
העשרה בתחומי חקירות: אנו מעבירים סדנאות העשרה בתחומי החקירות כגון שפת גוף או פוליגרף במטרה לאפשר לכם למנוע מקרי גניבה בארגון.

כיצד אנחנו נסייע לכם

אנחנו מאמינים בבניית תוכנית הדרכה מפורטת בהתאם לצרכים שלכם. נשמח לסייע לכם ולהעניק לכם את הכלים העומדים לרשותנו על מנת שתהיה לכם האפשרות לנהל את הארגון שלכם באופן הטוב ביותר.