ניהול ביטחון

מנהלים רבים מוצאים את עצמם מכים על חטא לנוכח העובדה כי לא העריכו נכון את מקורות הסיכון ולא ידעו כיצד להתמודד עם האיומים השונים. עולם העסקים נחשב לבלתי צפוי וככל שחולף הזמן, ניתן לראות בו לא מעט שינויים.
עם זאת, כאשר סביבת העבודה הופכת למורכבת יותר, כך גם גדלים הסיכונים הנובעים מסיבות שונות: זמינות האדם, כניסה למקורות תחרות ועוד.
כאן נכנס לתמונה מנהל בטחון במסגרת תהליך של ניהול סיכונים אשר יוביל את המנהלים בארגון ליצירת ערך מוסף וכן לשיפור בתוצאות העסקיות. לנוכח זאת, קיימת חשיבות רבה בבחירת מנהל בטחון בעל ראייה עסקית רחבה.

יש לי מקור סיכון בעסק. מה השלב הבא?

זאת אחת השאלות החשובות ביותר אשר כל מנהל בארגון צריך לשאול את עצמו- כיצד ביכולתו לדעת שיש מקור סיכון בעסק? על מנת לענות על השאלה, תצטרכו לשכור את שירותיו של מנהל בטחון אשר יבצע חקירה בנושא. חשוב לדעת כי סיכונים אלו יכולים להביא להתמוטטות הארגון ואף למצב של פשיטת רגל. תרבות של ניהול סיכונים מהווה את עיקר ההחלטות המתקבלות על ידי הגורמים בארגון.

ניהול סיכונים- לקבל סיוע מטעם מומחים

מיפוי הסיכונים הקיימים זהו אחד מהתפקידים החשובים ביותר אשר אנו מבצעים למען קהל הלקוחות שלנו. מתוקף התפקיד אנו בוחנים במקצועיות רבה את הסיכונים הקיימים ולאחר מכן מבצעים דירוג של הסיכונים על מנת להשקיע במשאבים שונים אשר יסייעו במניעתם של הסיכונים.
אנו מציעים למנהלים כלי עבודה יעיל – עריכת סקר סיכונים על ידי טובי העובדים בחברתנו בתחומים השונים החל מאבטחת מידע, מיגון פיזי וכן מיגון אלקטרוני, זאת במטרה לסייע לארגון.